Triumfatorzy

2009 - Zaskoczeni Żarów
2009/10 - Zaskoczeni Żarów
2010/11 - Wektor Świdnica
2011/12 - Czarny Lotos
2012/13 - Czarny Lotos
2013/14 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2014/15 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2015/16 - Wektor Świdnica
2016/17 - Wektor Świdnica
2017/18 - Wektor Świdnica
2018/19 - Cannabis
2019/20 - AUTO-SHOP Żarów

Electrolux Cup 2020/21 - I Liga

Electrolux Cup 2020/21 - II Liga

Najlepsi strzelcy I Liga

NO ITEMS

Najlepsi strzelcy II Liga

NO ITEMS

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2247
mod_vvisit_counterWczoraj2825
mod_vvisit_counterTen tydzień31442
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień35468
mod_vvisit_counterTen miesiąc143177
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc183852
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny7045337

Aktualnie: gości 26, 
botów 2 połączonych
Twoje IP: 3.237.67.179
 , 
Dzisiaj jest: Lis 29, 2020

AUTO-SHOP Żarów drugim finalistą Żarowskiej Ligi Futsalu Electrolux Cup. Piłkarze pokonali Electrolux Żarów 5:3 i musieli czekać na wynik spotkania Cannabis - Perlaże RAKSERRWIS. Obrońca mistrzowskiego tytułu Cannabis, aby dostać się do finału musiał wygrać swój pojedynek. Po regulaminowym czasie gry padł remis 2:2. Taki wynik satysfakcjonował AUTO-SHOP, który o triumf w rozgrywkach powalczy w bezpośrednim pojedynku z czterokrotnym triumfatorem ligi Wektorem Świdnica. Poniżej wyniki 10. kolejki Electrolux Cup oraz zestawienie spotkań WIELKIEGO finału ELECTROLUX CUP (sobota, 8.02.2020).

>>> Zdjęcia

Wyniki 10.kolejki Electrolux Cup
II Liga Electrolux Cup
Polska Mistrzem Polski - Detonatorzy 2:8
Zryw Łażany - Wierzbianka Wierzbna 0:7
Electrolux Świdnica - Kuźnia Talentów 3:6
I liga Electrolux Cup
AUTO-SHOP Żarów - Electrolux Żarów 5:3
Cannabis - Perlaże RAKSERWIS 2:2

FINAŁOWA KOLEJKA ELECTROLUX CUP - sobota 8.02.2020 hala sportowa GCKiS w Żarowie
II Liga Electrolux Cup
godz. 15:20 mecz o 5. miejsce Zryw Łażany - Polska Mistrzem Polski
godz. 16:00 mecz o 3. miejsce Detonatorzy - Electrolux Świdnica
godz. 16:40 mecz o 1. miejsce Wierzbianka Wierzbna - Kuźnia Talentów
I Liga Electrolux Cup
godz. 17:20 mecz o 3. miejsce Cannabis - Perlaże RAKSERWIS
godz. 18:00 mecz o 1. miejsce Wektor Świdnica - AUTO-SHOP Żarów