Triumfatorzy

2009 - Zaskoczeni Żarów
2009/10 - Zaskoczeni Żarów
2010/11 - Wektor Świdnica
2011/12 - Czarny Lotos
2012/13 - Czarny Lotos
2013/14 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2014/15 - KKZ Zaskoczeni Żarów
2015/16 - Wektor Świdnica

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj503
mod_vvisit_counterWczoraj951
mod_vvisit_counterTen tydzień4018
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień6018
mod_vvisit_counterTen miesiąc17357
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc21110
mod_vvisit_counterWszystkie odwiedziny1644923

Aktualnie: gości 7, 
botów 5 połączonych
Twoje IP: 54.167.156.247
 , 
Dzisiaj jest: Sty 20, 2017

ElectroluxCup 2015/16

8. kolejka - 21.01.2017
godz. 15:20 Turbokozaki - Sonex Team
godz. 16:00 FC Bazyl - Wybrzeże Klatki Schodowej
godz. 16:40 Elektrobud Wałbrzych - Wektor Świdnica
godz. 17:20 KKZ Zaskoczeni Żarów - AUTO-SHOP Żarów
godz. 18:00 Electrolux Żarów - Cannabis

7. kolejka - Electrolux Cup

Sonex Team - Olwers Gold Team 4:11 (1:2)
Cannabis - Turbokozaki 13:0 (5:0)
Wybrzeże Klatki Schodowej - Electrolux Żarów 5:1 (1:0)
Wektor Świdnica - FC Bazyl 8:1 (2:0)
AUTO-SHOP Żarów - Elektrobud Wałbrzych 4:1 (3:0)

7. kolejka - 14.01.2017
godz. 15:20 Sonex Team - Olwers Gold Team
godz. 16:00 Cannabis - Turbokozaki
godz. 16:40 Wybrzeże Klatki Schodowej - Electrolux Żarów
godz. 17:20 Wektor Świdnica - FC Bazyl
godz. 18:00 AUTO-SHOP Żarów - Elektrobud Wałbrzych

6. kolejka - 7.01.2017
Turbokozaki - Wybrzeże Klatki Schodowej 4:8 (2:2)
FC Bazyl - AUTO-SHOP Żarów 2:7 (1:2)
Olwers Gold Team - Cannabis 4:8 (2:6)
Elektrobud Wałbrzych - KKZ Zaskoczeni Żarów 2:8 (1:6)
Electrolux Żarów - Wektor Świdnica 0:5 wo.

6. kolejka - 7.01.2017
godz. 15:20 Turbokozaki - Wybrzeże Klatki Schodowej
godz. 16:00 FC Bazyl - AUTO-SHOP Żarów
godz. 16:40 Olwers Gold Team - Cannabis
godz. 17:20 Elektrobud Wałbrzych - KKZ Zaskoczeni Żarów
godz. 18:00 Electrolux Żarów - Wektor Świdnica

4. kolejka - 17.12.2016
Sonex Team - Wybrzeże Klatki Schodowej 4:7 (2:3)
Turbokozaki - AUTO-SHOP Żarów 1:9 (0:7)
FC Bazyl - Elektrobud Wałbrzych 3:5 (1:2)
Electrolux Żarów - KKZ Zaskoczeni Żarów 2:6 (1:1)
Olwers Gold Team - Wektor Świdnica 4:8 (1:2)

5. kolejka - 18.12.2016
KKZ Zaskoczeni Żarów - FC Bazyl 8:0 (4:0)
Wektor Świdnica - Turbokozaki 7:1 (5:0)
AUTO-SHOP Żarów - Electrolux Żarów 4:1 (1:0)
Wybrzeże Klatki Schodowej - Olwers Gold Team 5:4 (0:1)
Cannabis - Sonex Team 9:2 (4:0)

4. kolejka - 17.12.2016
godz. 15:20 Sonex Team - Wybrzeże Klatki Schodowej
godz. 16:00 Turbokozaki - AUTO-SHOP Żarów
godz. 16:40 FC Bazyl - Elektrobud Wałbrzych
godz. 17:20 Electrolux Żarów - KKZ Zaskoczeni Żarów
godz. 18:00 Olwers Gold Team - Wektor Świdnica

5. kolejka - 18.12.2016
godz. 15:20 KKZ Zaskoczeni Żarów - FC Bazyl
godz. 16:00 Wektor Świdnica - Turbokozaki
godz. 16:40 AUTO-SHOP Żarów - Electrolux Żarów
godz. 17:20 Wybrzeże Klatki Schodowej - Olwers Gold Team
godz. 18:00 Cannabis - Sonex Team

3. kolejka - 10.12.2016
Elektrobud Wałbrzych - Electrolux Żarów 3:2 (2:0)
Wybrzeże Klatki Schodowej - Cannabis 1:6 (1:3)
AUTO-SHOP Żarów - Olwer Gold Team 2:1 (1:0)
Wektor Świdnica - Sonex Team 4:1 (2:0)
KKZ Zaskoczeni Żarów - Turbokozaki 12:0 (6:0)

3. kolejka - 10.12.2016
godz. 15:20 Elektrobud Wałbrzych - Electrolux Żarów
godz. 16:00 Wybrzeże Klatki Schodowej - Cannabis
godz. 16:40 AUTO-SHOP Żarów - Olwer Gold Team
godz. 17:20 Wektor Świdnica - Sonex Team
godz. 18:00 KKZ Zaskoczeni Żarów - Turbokozaki